EQUIP TÈCNIC 2016-2017

PRESIDENT: Juan Carlos Alapont

COORDINADOR: Sergio García

ENTRENADORS
Baby Prebenjamí

Benjamí

Aleví 06

Aleví 05

Infantil 04

Edi Astibia

Guillem Marin

Edi Astibia

Toni Navas

Iñaki Navas

Sergio Garcia

Infantil 03

Cadet Femení

Cadet Masculí

Junior Femení

Junior Masculí

Senior

Consuelo Navarro

Cynthia Fuertes

Jose Vct Boix

Toni Navas Consuelo Navarro

Jose Vct. Boix

 

EQUIP TÈCNIC 2015-2016

PRESIDENT: Juan Carlos Alapont

COORDINADOR: Sergio García

ENTRENADORS
Baby Prebenjamí

Prebenjamí

Formació

Benjamí Masculí

Benjamí Formació

Aleví Masculí 

Aleví

Formació

Infantil

Femení 

 

Neus 

José Luís

Edi Astibia

Cintia

Rico

Jose Vicente

Josep

Sergio Garcia 

 

Edi Astibia

 

Cynthia Fuertes 

 

Infantil

masculí 

Cadet Masculí

Junior Masculí

 

Junior Femení

Senior masculí  

 

Consuelo Navarro

Sergio Belda Sergio Belda

 

Carlos Mellado

Consuelo Navarro  

 

EQUIP TÈCNIC 2014-2015

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont

COORDINADOR: Sergio García

ENTRENADORS
Baby Pre Benjamí

Benjamí

Aleví Masculí 

Aleví

femení

Infantil

Femení

Infantil Masculí 

Cynthia

José Vicente

Josep

Edi

Ramón Yago

María Jesús

Cynthia 

Consuelo

 

Cadet

masculí 

Cadet femení

Junior 

 

Senior masculí

 

 

Sergio

Carlos Mellado Consuelo

 

José Vicente

 

 

EQUIP TÈCNIC 2013-2014

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont

COORDINADOR: Sergio García

ENTRENADORS
Baby Pre Benjamí

Benjamí

Aleví Masculí 

Aleví

femení

Infantil

Femení

Infantil Masculí A

Alba Bria

Cintia Fuertes

Cintia

Fuertes

José

Bernardo

Carlos Mellado

Salva

María

Jesús 

Sergio

García

Infantil Masculí B

Cadet

masculí 

Cadet femení

Junior 

Senior masculí

A

Senior masculí

B

 

Consuelo

Ramón Yago

Imma García Consuelo

Carlos Mellado

José Vicente

 

 

EQUIP TÈCNIC 2012-2013

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont

COORDINADOR: Sergio García

ENTRENADORS
Baby Pre Benjamí

Benjamí

Aleví

Infantil

femení

Infantil

masculí

Cintia

Fuertes

Salva

Carlos

Mellado

Sergio

Belda

María

Jesús

Sergio

Garcia

Cadet

femení 

Cadet

masculí 

Junior

masculí 

Senior femení 

Senior masculí

A

Senior masculí

B

Imma

García

José

Bernardo

Consuelo Imma

Sergio

Belda

Sergio

García

 

EQUIP TÈCNIC 2011-2012

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont
COORDINADOR: Sergio García
ENTRENADORS
Prebenjamí Benjamí Aleví

Infantil

masculí

Infantil

femení

Cadet

masculí

Júnior

masculí

Sènior

masculí

Cintia Fuertes Jose Bernardo

Sergio

Ramón Yago María Jesús Carlos Melladol Consuelo Sergio

 

EQUIP TÈCNIC 2010-2011

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont
COORDINADOR: Sergio García
ENTRENADORS
Prebenjamí Benjamí Aleví

Infantil

blau

Infantil

blanc

Cadet

masculí

Júnior

femení

Sènior

masculí

Cintia Fuertes Ramón Yago Albert Mª Jesús Santos Sergio García José M. Durán José Armengol Pasqual i Jose Herrero Carlos Mellado

 

EQUIP TÈCNIC 2009-2010

 

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont
COORDINADOR: Sergio García
ENTRENADORS
Benjamí Aleví

Infantil

Cadet

Júnior

Sènior masculí

Sènior femení

Carmen Sergio Amadeo i Rafa David Galdon Juan Carlos Alapont Sergio Mª. Jesús

 

EQUIP TÈCNIC 2008-2009

 

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont
COORDINADOR: Sergio García
ENTRENADORS
Benjamí Aleví

Cadet

Júnior

Sènior masculí

Sènior femení

Cadet femení

Carmen Sergio David Galdon Carlos Mellado Paco Gimeno M. Carmen Merlo Mª. Jesús

 

EQUIP TÈCNIC 2007-2008

 

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont
COORDINADOR: Mari Carmen Merlo
ENTRENADORS
Benjamí Aleví

Cadet masculí

Cadet femení

Júnior

Sènior femení

Sènior masculí

Sergio Ester David M. Carmen Merlo Sergio M. Carmen Merlo Paco Gimeno

 

EQUIP TÈCNIC 2006-2007

 

DIRECTOR: Juan Carlos Alapont
COORDINADOR: M. Carmen Merlo
ENTRENADORS
Aleví mixte Infantil masculí Infantil femení A

Infantil femení B

Cadet masculí A

Cadet masculí B

Senior masculí B

Sènior femení

Mari David Carol M. Carmen Merlo Sergio Vicent Paco M. Carmen Merlo

 

Pots seguir-nos en...

Patrocinadors